O nas

Serdecznie zapraszamy Państwa do kompleksu komfortowych domków inspirowanych stylem prowansalskim o wysokim standardzie położonych w spokojnej i cichej okolicy Karwi, zaledwie 140 metrów od wejścia na piaszczystą i szeroką plaże. Dwupoziomowe domki o powierzchni 57 m2, charakteryzujące się stylowym umeblowaniem i klimatycznym wnętrzem. Słoneczne pola kwitnącej lawendy, malownicze kamienne domki, zapach tymianku powodują, że ulotne chwile z pobytu w lawendowych domkach chcemy przenieść na stałe do naszych mieszkań.

Domki usytuowane są w układzie kondygnacyjnych domków szeregowych, każdy z urokliwym tarasem o powierzchni 8,5 m2 i osobnym wejściem.

Zaprojektowaliśmy kompleks w taki sposób, by stworzyć spokojne i wygodne miejsce gdzie z rodziną i dziećmi spędzisz wspaniałe wakacje z dala od miejskiego zgiełku. Oferujemy wynajem komfortowych i eleganckich domków wyposażonych w niezbędny sprzęt codziennego użytku.

ul. Relaksowa 15, 84-100 Karwia

CAFE

Lawendowe domki

Karwia

Z rodziną i dziećmi spędzisz wspaniałe wakacje z dala od miejskiego zgiełku. W naszej okolicy nie brakuje urokliwych szerokich piaszczystych plaż. 

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY

Udogodnienia

podgrzewany basen

140 metrów do wejścia na plażę

domki przystosowane dla rodzin z dziećmi

akceptacja zwierząt

prywatny, monitorowany parking

ZOBACZ WIĘCEJ

Architektura domków komponuje się z okoliczną przyrodą tworząc harmonijną przestrzeń.

Opinie

Opinie naszych klientów są jednym z najlepszych sposobów budowania wiarygodności lawendowych domków i pokazania przyszłym klientom, że jesteśmy godni zaufania.

 

Moglibyśmy umieścić kilka przykładowych pozytywnych komentarzy ale tego nie zrobimy. Chcemy abyście mieli Państwo pełen wgląd do wszystkich opinii na nasz temat. Naszym zdaniem opinie klientów oraz wieloletnie doświadczenie wpływają na gwarancje udanego wypoczynku nad polskim morzem. Pełne zadowolenie naszych klientów jest dla nas ogromnym sukcesem oraz motywacją do dalszej pracy. Wkładamy całe serce, abyście byli zadowoleni z pobytu u nas. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na portalach:

 

Zapytaj o wolny termin

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Data pobytu od:
Data pobytu do:
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

kontakt@lawendowedomki.pl

84 - 105 Karwia
ul. Relaksowa 15